Mākslas skola

Gulbenes Mākslas skolas Lizuma klase

2016./2017.mācību gadā šī ir jau ceturtā Mākslas skolas Lizuma klase.

Semestra beigās jauno mākslinieku darbi ir redzami izstādēs.

Mākslas skolas audzēkņi kopā ar skolotājām apmeklē arī ievērojamu latviešu gleznotāju izstādes. 2016.gadā tika apmeklētas skaistas izstādes Madonā – māksliniekiem Brektēm, Eduardam Grūbem un Intai Celmiņai.

Mācību gada beigās audzēkņi dodas gleznot brīvā dabā. Šie plenēri ļauj bērniem pārbaudīt savas spējas, jo dabā redzētais jāprot attēlot gleznā. 2014.gada vasarā notika plenērs Cesvaines pilī (attēlā) , 2015.gada vasarā plenēra vieta bija Apsīšu Jēkaba mājas „Kalaņģi” un 2016.gada pavasarī – Velēnas baznīca.

Pagājušajā gadā mācības uzsāka 1. klase. Šajā mākslas skolas klasē pamatā ir Lizuma vidusskolas 1. un 2.klases skolēni. Klase ir ļoti atraktīva, labestīga un zinātkāra.

Lizuma skolēniem ir iespēja mācīties pie  ļoti labiem Gulbenes mākslas skolas skolotājiem. Veidošanu māca keramiķe Ināra Aleksejeva, kompozīciju – novada vizuālās mākslas vadītāja Līga Saveļjeva, darbu materiālā vairākus gadus mācīja Gulbenes novada Gada balvas laureāte Daiga Kaufmane,  gleznošanu un zīmēšanu māca Vaira Briede, ar 2016./2017.mācību gadu ar Lizuma bērniem strādā arī jaunā skolotāja Marta Balode.

Komentāri ir slēgti.