Uzņēmēju dienas

 Uzņēmēju dienas 18. un 19.maijā Gulbenē

Biznesa foruma pasākums 18.maijā no plkst. 9.30 līdz 16.00. Cienot uzņēmēju laiku un resursus, pasākuma ietvaros tiks nodrošinātas konsultācijas par dažādām atbalsta programmām. Pasākuma kafijas pauzē būs vietējo produktu degustācijas. Pasākuma plāns: http://site-328509.mozfiles.com/files/328509/PROGRAMMA_Biznesa-un-iedvesmas-forums-Gulbene_2018.pdf

Uzņēmēju gada balle 18.maijā plkst. 19.00 Vecgulbenes muižā. Vakara gaitā par melodiskiem pārsteigumiem un balles deju mūziku rūpēsies Antra Stafecka, Atis Ieviņš ar pavadošo grupu, bet par patīkamu atmosfēru gādās improvizators Krišjānis Berķis. 
Iepriekšēja pieteikšanās Vecgulbenes muižas kompleksā līdz 16.maijam Gulbenē, Brīvības ielā 18. Dalības maksa vakara pasākumā 15 EUR/personai.

Apvienojot pavasara uzplaukumu un tūrisma sezonas atklāšanu, kā arī ģimenes dienas pasākumus, aicina tirgotājus 19.maijā piedalīties „Zaļajā tirdziņā”, nodrošinot savas produkcijas degustācijas. Tirdziņa apmeklētājiem tā būs iespēja baudīt brīvdienas ar garšu un atklāt novada bagātības. Dienas garumā centrālajā skvērā notiks produktu degustācijas, tirgotāju andele un pikniks zaļajā zonā. Apmeklētāju, tirgotāju labsajūtai un mundram noskaņojumam tiks nodrošināta mūzika.
Ap plkst. 12.00 tiks pasniegtas pārsteiguma balvas labākajiem tirgotājiem, kuri būs īpaši rūpējušies par svētku noskaņu pilsētniekiem un viesiem.

 

Comments are closed.