Noslēgušies kursi ,,Uzņēmējdarbības veicināšana Lizuma pagastā”

Pieaugušo neformālās izglītības programma ,,Uzņēmējdarbības veicināšana Lizuma pagastā” tika realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālo atbalstu. Programmā paredzētās astoņas nodarbības notika laika posmā no 16.aprīļa līdz 5.jūnijam attālināti zoom platformā. Tikšanās laikā dalībnieki ieguva mūsdienīgai videi atbilstošas zināšanas, prasmes un iemaņas mazā biznesa vadībā un grāmatvedībā, prasmes analizēt klientu, kā mērķauditoriju, ieguva zināšanas un praktiskās iemaņas sociālo tīklu izmantošanā, kā mārketinga virzītājspēku.

Programmas uzdevums bija iedrošināt praktiski mēģināt uzsākt savu biznesu un palīdzēt orientēties uzņēmuma grāmatvedības procesu un mārketinga jomas pārzināšanā. Kursantiem vajadzēja veikt arī patstāvīgo darbu “Mans biznesa projekts”. Tika prezentēti biznesa plāni upeņu audzēšanā, maizes cepšanā, dārzeņu audzēšanā, skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanā, galdniecības un rekonstrukcijas pakalpojumu sniegšanā, dāvanu komplektu veidošanā, kā arī tūrisma pakalpojumu sniegšanā.

Kursu noslēgumā kursanti novērtēja kursos gūto:

„Uzzināju un iemācījos ļoti daudz. Kursi bija ļoti interesanti un saturīgi. Uzzināju par uzņēmējdarbības veidiem un preces virzību tirgū. Par preces un pakalpojuma zīmola veidošanu, kā veikt SVID analīzi. Par sociālo tīklu izmantošanu produkta popularizēšanā un virzībai tirgū. Lieliska un saturīga programma. Pēc šo kursu apmācības esmu sapratis, to cik svarīgi ir zināt uzņēmējdarbību un tā saturu, zināšanas rada drošības sajūtu, iedrošina turpināt un virzīties uz nosprausto mērķi, uz to, kas liek justies laimīgam, tādiem praktiskiem un radošiem cilvēkiem kā es un mums, kursantiem.”

“Katra nodarbība ļoti pārdomāta, izzinoša, saprotamā valodā, patika praktiskās nodarbības. Kursi ļoti labi noorganizēti, viss apmierināja un patika, lieliska iespēja papildināt zināšanas. Paldies par iespējām, pozitīvo emociju lādiņu un iedvesmu”, tā kursantes novērtēja kursu vadītāja Marinas Grīnbergas veikumu.

“ Es uzzināju kā soli pa solim pilnveidoties un uzsākt savu mazo biznesu.”

„Jaunās zināšanas man palīdzēs veiksmīgi uzsākt aktīvu darbošanos attiecībā uz saviem mērķiem. Tas ir kā iedrošinājums, ka es to spēju.”

„Kursi likās par īsu, jo visi satuvinājāmies. Superīga skolotāja, atbalsts un motivācijas deva katrā nodarbībā .”Lai izdodas realizēt visas ieceres uzņēmējdarbībā! Lai veicas! Pieaugušo neformālās izglītības programma “Uzņēmējdarbības veicināšana Lizuma pagastā” tiek realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu 635,50 EUR. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

Komentāri ir slēgti.