Velokomanda “Lizums” veiksmīgi startē AlpenTour Trophy.

Aizvadītajā nedēļā trīs velokomandas “Lizums” dalībnieki – Aivars, Edmunds un Renārs -startēja 4 dienu sacīkstēs “Alpentour Trophy”. Aivaram un Renāram šis bija jau trešais gads Alpu tūres sacensībās, Edmunds pirmo reizi stājās pretī šiem kalniem.

Pirmās dienas finišu visi sasniedza veiksmīgi. Aivars šajā dienā komandai sagādāja patīkamu pārsteigumu – finišā savā grupā 3.vieta! Tiesa, mazliet rūgtuma piegarša, jo pēdējā kāpumā, tieši līdzās tiešajiem konkurentiem, Aivaru piemeklēja tehniska ķibele un viņš bija spiests apstāties, līdz finišam konkurenti tika teju saķerti, bet tomēr 8sekundes līdz otrajai vietai pietrūka.
Edmundam pirmā sacensību diena aizvadīta pamatīgā cīņā ar sevi, bet, kopā ar Renāra palīdzīgo roku un iepriekšējo gadu pieredzi, abi veiksmīgi sasniedza finišu, savā grupā izcīnot 6.vietu.
Otra diena arī veiksmīgi pieveikta… nelielu neziņu līdz oficiālai rezultātu paziņošanai radīja fakts, ka mūsu pāru braucējiem it kā draud diskvalifikācija. Tiesnesis otrajā ēdināšanas punktā fiksēja pārkāpumu (supports nedrīkst veikt kustību līdzi braucējam), bet tas vēl nav 100% apstiprināts. Komanda devās pie tiesnešiem un mēģināja šo jautājumu atrisināt, kas par laimi arī izdevās.
Bet, ja neņem šo faktu vērā, tad otrajā sacensību dienā braucēji jūtās krietni labāk un arī kopējais rezultāts tika krietni uzlabots. Savā klasē stabila 6.vieta, ar tendenci tuvoties konkurentiem.
Aivaram arī ļoti veiksmīgs brauciens, šajā dienā citi mērķi un uzdevumi, kas tika arī veiksmīgi izpildīti, un finišā 5.vieta savā grupā.

Trešo sacensību dienu visi braucēji atzina par vienu no labākajām dienām, jo visiem sajūtas esot bijušas ļoti labas, trase bijusi interesanta, līdz brīdim, kad neilgi pirms finiša bija uzradušies vēl pāris km ar vēl pārsimts tehniskiem kāpuma metriem. Trase izrādās bija pēkšņi mainīta.
Aivaram šis scenārijs pamatīgi iegrieza, jo spēks tika sadalīts iepriekš publicētajai kartei. Šoreiz 8.vieta.
Renārs un Edmunds stabila 6.vietā, kā arī kopējais rezultāts dienu no dienas tiek uzlabots.

Svētdien norisinājās noslēdzošais posms – individuālais brauciens – 9,5km ar 1150 kāpuma metriem.
Pirmie startēja pāru braucēji – Renārs un Edmunds arī pēdējā dienā uzrādīja 6. rezultātu, līdz ar to, arī kopvērtējumā stabila 6.vieta, starp visiem pāru braucējiem 14.vieta.
Stundu vēlāk uz starta devās Aivars, kas ceturtajā sacensību dienā uzrādīja 10to rezultātu, kopvērtējumā savā vecuma grupā 5.vieta, starp visiem sportklass braucējiem 9.vieta.
Sveicam braucējus ar veiksmīgu finišu! Lepojamies!

Komanda saka lielu paldies “Muesli Graci” par atbalstu. Mūsu sportisti uz katras dienas startu izgāja ar “pilnu bāku“, jo brokastīs viņi mielojās ar SpēkaPutru… 

Komentāri ir slēgti.