Aivars Dārznieks izcīna Latvijas amatieru XCO čempiona titulu!

Svētdien, 12. jūlijā, Siguldā norisinājās “Specialized” Latvijas un Lietuvas čempionāts Olimpiskajā krosā (XCO). Šajā krosā piedalījās divi lizumnieši, brāļi Aivars un Edmunds Dārznieki, un abiem šis bija ļoti veiksmīgs čempionāts – Aivars izcīnīja Latvijas amatieru XCO čempiona titulu, bet Edmunds, startējot Hobby klasē, ieguva 2. vietu!

Aivara komantārs pēc sacensībām:

“‘Pāris gadus vienmēr mazliet kaut kas pietrūka, lai šo pasākumu uzskatītu par sekmīgu. Šis neparastais gads beidzot ir savādāks un pēc interesantas cīņas izdevās izcīnīt Latvijas Amatieru Čempiona titulu.
Trase patīkami pārsteidza, jo pēc 6dienas trakajiem dubļiem bija mainījusies par visiem 100%.
Startu vīri uzkurināja traki strauju un šo tempu neviens netaisījās atlaist. Līdz ar to, pirmais aplis man padevās diezgan smags – tā arī visa apļa laikā neizdevās ieķerties līderiem astē, 4tā pozīcija. Otrajā aplī uz beigām sāku sagremot, kas īsti notiek, un sāku braukt savu braucienu – pāris agresīvi nobraucieni, stabili kāpumi un vietu pa vietai “kāpu uz augšu”, līdz 3šajā aplī jau esmu izveidojis drošu pārsvaru, ko bez lieka stresa izdevās arī noturēt līdz finišam. Prieks par šo panākumu, turpinām strādāt un tiekamies uz starta… “

Aivars saka milzīgu paldies visiem, kas “strādā” ar viņu:
savam trenerim Tomam Flaksim (TFcoachinggroup),
veikalam Veloprofs,
kā arī, savai jaunajai velokomandai Volkswagen – Veloprofs.lv un ģimenei!

Savukārt Edmunds pēc brauciena saka:

“Plāns bija būt priekšā līdz pirmajai meža takai. Viss sanāca – izbraucot asfalta “cilpu”, meža takās iebraucu kā pirmais, bet lielā stresa dēļ sākumā piedzīvoju divus kritienus un no meža izbraucu jau kā 10tais. Mirklī, kad šķita, ka viss ir beidzies, jāteic liels paldies atbalstītājiem, kas neļāva padoties!”

 Un tā, Edmunds, apsteidzot savus konkurentus vienu pēc otra, finišu savā Hobby klasē sasniedza kā otrais! 
Sveicam un lepojamies ar abiem brāļiem! 

Foto: Austra Dambrova, Aivis Kukutis, Evita Dārzniece, Andžs Flaksis, Oļegs Frīds. 

Komentāri ir slēgti.