Loading Notikumi

« Visi Notikumi

22. oktobrī tikšanās ar rakstnieku Aldi Bukšu

22. oktobris plkst.13:30 - 14:30

22. oktobrī plkst. 13:30 Lizuma bibliotēkā tikšanās ar rakstnieku Aldi Bukšu.
Aldis Bukšs – rakstnieks un scenārists.
Jau skolas laikā Aldis skaidri zināja, ka grib studēt politoloģiju. Tāpēc pēc vidusskolas absolvēšanas 2003.gadā iestājās Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē (bakalaura grāds iegūts 2007.gadā). Paralēli mācībām ieguva arī rezerves instruktora – nodaļas komandiera (kaprāļa) pakāpi Bruņotajos spēkos.
Vēl studējot sāka meklēt darbu un viņu pieņēma darbā komercbankā. Paralēli darbam Aldis vakaros gāja studēt tiesību zinātni un 2014.gadā ieguva otru augstāko izglītību, beidzot LU Juridisko fakultāti. Dažādās bankās kopumā nostrādāja ap desmit gadiem. Pēc tam viņš strādājis ar investīciju piesaistes jautājumiem Ekonomikas ministrijā, bet kopš 2019.gada sākuma ir Ministru prezidenta biedra, tieslietu ministra biroja vadītājs.
Aldis Bukšs ir kriminālromānu “Parādu piedzinēji” un “Brāļi/Bruoli” autors, kā arī pilnmetrāžas filmas “Maiņa” (2020) scenārija līdzautors. 2015.gadā izdevniecība “Dienas grāmata” izdeva viņa debijas kriminālromānu “Parādu piedzinēji”, kurš guva atzinīgu novērtējumu lasītāju vidū.
 
Tikšanās ar autoru A. Bukšu ir daļa no pasākumu cikla projektā “Rakstnieks laukos – 2”. Oktobrī vēl paredzēta tikšanās ar rakstnieci Ingu Gaili.
Ieeja bez maksas!
Pasākuma laikā tiks ievēroti visi attiecīgajā brīdī valstī noteiktie drošības pasākumi.
Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos.
Atbalsta: Valsts Kultūrkapitāla fonds

Detaļas

Datums:
22. oktobris
Laiks:
13:30 - 14:30
Notikums Categories:
, , , ,
Tēmas:

Komentāri ir slēgti.