Jaunā pašdarbības sezona klāt!

Skaistā, dinamiskā 2017./2018.gada pašdarbības sezona jau aizritējusi. Piepildīta ar lieliskiem pasākumiem, spēku un ticību! Šie būs mirkļi un emocijas, kas paliks atmiņā uz visu mūžu. To piedzīvot var tikai pie mums Latvijā. Viens no lieliskākajiem notikumiem bija Latvijas simtgades Dziesmu un Deju svētki. Nu tie kļuvuši par vēstures lappusi. Mums visiem kopā ir bijusi laime tos izdzīvot.
Paldies par kopīgo ceļu uz Māras zemi, “Veiksmes” dejošanu starp labākajiem Latvijas deju kolektīviem koncertā “Vēl 100 gadu dejai” arēnā “Rīga”, nokļūšanu Mežaparkā noslēguma koncertā, kapelu maratonā, lietišķās mākslas izstādē “Radītprieks” un amatnieku gadatirgū. No vienas puses tas ir bijis grūtību, neticības, nolieguma un jaunu izaicinājumu ceļš. No otras – atbalsta un stipras ticības ceļš. Paldies par abiem.
Pašdarbnieku mirdzums acīs un labais mākslinieciskais sniegums sniedza to enerģijas apmaiņas mistēriju, ko tikai šajos svētkos ir iespējams izbaudīt.
Šie svētki nebija vienīgie. Mūsu folkloras kopa “Ūdenszāles” piedalījās folkloras festivālā “Baltika 2018”, kapela uzstājās Šauļos (Lietuva) un Iliny (Ungārija), JDK “Veiksme” Secianky (Slovākija), visu laikam nenosaukt.
Paldies par šo svarīgo darbu, ko darāt.
Nu, jaunā pašdarbības sezona ir atkal klāt.
Gaidām mūsu pašdarbniekus un tos, kuri vēlas pievienoties kādā no interešu kolektīviem, uz pirmo mēģinājumu Lizuma kultūras namā.
Lizumnieši aicina atjaunot VIDĒJĀS PAAUDZES DEJU KOLEKTĪVU. Dalībniekus lūdzam pieteikties līdz 29.septembrim Lizuma kultūra namā vai pa tālruņa numuru 29477005.
Ja ir vēlme organizēt kādu citu interešu pulciņu, piemēram, jauniešu jaukto kori vai kādu citu, gaidām ierosinājumus, zvanot pa augstāk minēto tālruņa numuru vai iegriežoties Lizuma kultūras namā.
Piedalies un iesaki visiem!
Uz tikšanos mūsu Lizuma kultūras namā!

Comments are closed.