Kino dienas Lizumā

26.maijā 14:00 Lizuma sākumskolas audzēkņiem Neglītās lellītes  Ieeja: 3,00Eur
26.maijā 18:00 Filma  Jelgava 94 Ieeja:3,00Eur
27.maijā 18:00 Kolka Cool Ieeja:3,00Eur
30.maijā 19:00 Klases salidojums 2
30.maijā 22:00 Brīvdabas Kino Klases salidojums 2 aiz Lizuma kultūras nama, nelabvēlīgos laika apstākļos Lizuma kultūras namā, Ieeja:3,00Eur

Biļešu iepriekšpārdošana no 19.maija.
Vietu skaits ierobežots.
Ja kādai no piedāvātajām filmām apmeklētāju skaits pārsniegs divdesmit piecu cilvēku skaitu, tiks organizēti papildus seansi.
Aicinām izteikt piedāvājumus, kādas filmas Jūs vēlētos noskatīties, protams,
ņemot vērā Kinopunkta iespējas.
Papildus informācija zvanot pa tālruņa numuru 29477005.

Neglītās lellītes (2020) Laipni lūdzam Neglītvillā! Šajā pārsteidzošajā pilsētā neparastais ir cieņā, savādais tiek uzskatīts par īpašu un skaistais ir kas vairāk par ārējo veidolu. Šeit dzīvo brīvdomātāja Moksija ar saviem dīvainajiem draugiem, priecājoties par dzīvi un bezgalīgajām iespējām, ko tā sniedz. Laiku pa laikam Neglītvillas iedzīvotāji palūkojas debesīs virs pilsētas, no kurienes uzrodas jaunas lellītes, kas tiek laipni uzņemtas viņu pulkā.

Jelgava 94, rež. J.Ābele (2019) Filmas Jelgava ’94stāsta centrā ir četrpadsmitgadīgais Jānis, Jelgavas puika ar “zubra” līmeņa mācību sasniegumiem, kurš cenšas būt neviena nepamanīts. Tomēr iemīlēšanās klasesbiedrenē Kristīnē un nejauši iegūtie draugi Nāve un Zombis neatgriežami aizsāk jaunu lappusi Jelgavas pusaudža dzīvē–ir jāspēlē grupā, jāklausās metāls, vajadzīgas īstās drēbes un līdz asarām jānoved skolotāji un vecāki.

Kolka Cool, rež. J. Poškus (2011) Filmas centrā ir divi varoņi – Simona (Iveta Pole) un viņas līgavainis (Artuss Kaimiņš), kuru plāni un cerības par gaidāmajām laulībām atšķiras. Neilgi pirms kāzām Simona sāk šaubīties par savām jūtām. Andžas vecākā brāļa Gvido (Andris Keišs) atgriešanās no jūras aizsāk notikumu virkni, kasnoved līdz abu jauniešu attiecību krīzei. Filmas veidotāji Kolka Coolnodēvējuši par modernu komēdiju, “kur sniegts izronisks skatījums uz dzīvi un netrūkst Kurzemes piekrastei raksturīgā bravūrība”.

Klases salidojums2, rež. A. Ēķis(2020) –demonstrēšana tikai Kultūras namos ar biļetēm!!Visiem trīs draugiem ir jāpaspēj gan doties uz bērēm, gan sarīkot Tomam vecpuišu balli, kā arī paspēt uz Toma kāzām. Personīgās problēmas, “draugu būšana” un ciešais laika nogrieznis ievelk trīs draugus trakos piedzīvojumos.

Komentāri ir slēgti.